Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Veštectvo
Špeciálna vlastnosť, bez ktorej sa hlavne praktická ezoterika nedá robiť. Veštectvo potrebujete na to, aby ste vedeli vnímať a dekódovať to, čo po smrti človeka odchádza do sveta mŕtvych. Veštectvo potrebujete na čítanie magma záznamov o živote ľudí, na vnímanie toho, čo sa počas meditácií deje vo vnútri človeka, na vnímanie prienikov psychiky do reálneho kozmu, na diaľkové kontaktovanie sa na spomienky inej osoby. Veštectvo je schopnosť dekódovať mozgom rôzne druhy záznamov, ktoré nie sú bežne dostupné normálne fungujúcim zmyslom. Veštectvo sa môžete aj naučiť. Niektoré osoby sa môžu stať po chorobe alebo úraze veštecky ladené. Zvyčajne je to patologický stav poškodenia tela aj mysle. Aj osoby, ktoré sa narodia s vešteckými schopnosťami, sú často poškodené a choré.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo