Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Blany

Je pojem medicínsky a označuje blanovité útvary tela. Ide o dve blany mozgové, dve blany miechy v chrbtici, blanovité pokrytie žalúdka, blanovité pokrytie kostí ako okostica, blanovité útvary na svaloch, na mechúre. Znovu pre ezoterika oblasť na koncentráciu a psychický prienik do buniek blán. Hlavný dôvod prieniku je potenciál ukrytý v blanovitých bunkách. V krízových situáciách sa dokážu geneticky pozmeniť na túlavé bunky, ktoré dokážu opraviť a ozdraviť bunky tela, ktoré to najviac potrebujú.

Doplnené 2007-10-18: Blany sú potrebné aj pre Silva stav rezonujúcej mysle. Ezoterik sa koncentruje na blany a rozkmitá ich. Vhodne rozkmitané blany slúžia pre psychický prienik do buniek až do génov a potom do prvkov a časticového sveta.Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo