Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Tuk tela
Ide o časť ľudského tela. V medicíne sa nazýva tukový orgán. Je zložený z tukových buniek. Tieto majú na starosti dostať do seba prebytok živín a uložiť ich na obdobie núdze alebo nedostatku. Ako ich príjmu, tak sa usilujú, keď je treba, ich uvoľniť a dať telu. V prípade chudých ľudí môže byť v tukových bunkách poškodené prijímanie živín aj z dôvodu zmeny chemickej činnosti podžalúdkovej žľazy. Tak isto, keď sa zmení činnosť pečene alebo svalov, nemusí sa tuk v tele spaľovať. Ezoterik sa usiluje dostať tukové bunky pod kontrolu a využiť ich na tvorbu látok, ktoré sa v tele netvoria z dôvodu choroby alebo procesov starnutia. Takéto využitie sa realizuje v Geriatrickej poradni.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo