Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Tranz
Stav tranzu môže byť vnímaný alebo vysvetľovaný rôzne. Niektorí v ňom vidia stav, pri ktorom sa osoba pomocou tanca alebo užitia určitej chemickej látky dostane do stavu niečoho ako dynamickej sily. Osoba najprv upadne do straty vedomia, a potom sa objavuje zvláštny stav mysle, ktorý má jedinečnú razanciu a slúži na liečbu a odovzdávanie skúseností do mysle inej osoby. Táto osoba musí byť v stave mysle prírodného človeka, ktorý nevie písať, čítať a premýšľať dnešným spôsobom. Ezoterik si takýto stav nahodí tak, že si vsugeruje v ústnej dutine užitie určitých chemických látok, v predstave robí divoké pohyby a koncentruje sa do svalov. Potom nasleduje sugerácia odpadnutia a straty vedomia ako pri komatickom stave a znovu naskočenie mysle. Pocit, že každá bunka a každá predstava má svoj monotónny rytmus opakovaného úderu. Ide o pocit orchestra divochov, ktorí mlátia do jedného predmetu a spoločne vytvárajú dynamickú silu.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo