Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Tibet
Jedinečná oblasť, kde sa historicky koncentrovalo množstvo duchovnej aktivity a pretrvávala tu až do konca druhej svetovej vojny. Bola súčasťou štátneho zriadenia na tomto území. Tibet si najdlhšie uchoval tradíciu nadväzovania na svet mŕtvych a reinkarnačné pochody. Hodnota Tibetskej knihy mŕtvych je nesporne jedinečná, aj keď niektoré pasáže už nezodpovedajú výsledkom našich výskumov v oblasti fungovania sveta mŕtvych. Nesporne skvele a triezvo opisuje, čo sa deje po smrti človeka s jeho spomienkami. Kto má záujem o reinkarnáciu, musí dbať aj na pochody, ktoré sa dejú s mŕtvym ľudským telom.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo