Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Autista

Výraz zo psychiatrického slovníka. Náš výklad pre potreby ezoterické hovorí o tom, že autista je osoba, ktorá nemá sklon venovať sa tomu, čo sa deje vo vonkajšom svete okolo človeka. Autista je osoba, ktorá je plne zaujatá svojím vnútorným svetom a v tomto svete aj naplno žije. Nie všetci autisti sú úplne uzatvorení do seba, niektorí dokážu vnímať vonkajší svet a mať aj komunikáciu s inými osobami. Dalo by sa povedať, že ezoterici sú do určitej miery aspoň autisticky ladení, pretože ich hlavne zaujíma vlastné vnútro a vnímanie vonkajšieho sveta inak ako bežných ľudí. Pre ezoterika je postoj autistu dôležitý voči tomu, čo má uložené vo svojich spomienkach. Dalo by sa povedať, že autizmus je základom reinkarnačných ambícií uchovania všetkých alebo časti spomienok po smrti. Stav kómatického autistu vytvorený sugeráciou uverenia vedie k silnému kontaktu so spomienkami uloženými v neurónoch tela. V tomto stave sa dá veľmi dobre programovať, čo sa má diať so spomienkami po smrti jedinca.

Doplnené 2007-10-18: Chcem žiť vo svojich spomienkach ako autista, ktorého nezaujíma, čo sa deje vonku. Dobré pre reinkarnačné pochody. Autistický ezoterik je zameraný pri výcviku na svoje spomienky, ktoré pripravuje na prechod do sveta mŕtvych. To je cieľ duchovnej cesty, ktorá končí a zároveň pokračuje ďalej vo svete mŕtvych spomienok organického života v celom kozme.Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo