Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Tarot
Pod výrazom tarot treba rozumieť najčastejšie papierové karty vo formáte kariet žolíka. No na týchto kartách sú použité špeciálne obrázky, ktoré veštecky nadanej alebo trénovanej osobe pomáhajú čítať myšlienky ľudí buď z ich hláv, alebo z magmatických záznamov magmatického jadra Zeme. Najčastejšie obsahujú nejaké čísla, rímske písmená, obrázky ľudí, anjelov, zvierat, guľovité útvary, mince, poháre a podobne. Tarotové karty uvádzajú myseľ veštca do vešteckého stavu a umožňujú mu naladiť svoju myseľ na veštecké dekódovanie záznamov rôzneho druhu. Máme množstvo tarotových kariet. Prehľad pozri v Tarotovej galérii. Nájdete tu veľkú rozmanitosť, pretože síce máme jedny pôvodné tarotové karty, ale tie si každý veštec upravuje podľa svojho naturelu a nadania. Vyspelejší jedinci v umení veštectva všetky obrázky tarotových kariet zmenia vo svojej mysli na znaky a klasické karty už nepoužívajú. Môžete pracovať aj tak, že si predstavíte danú osobu a dáte si otázku, čo chcete zistiť. Predstavíte si vhodnú kartu, prevediete ju do určitého znaku a prevediete ju do obrazu, ktorý sa vám objaví v hlave.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo