Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Myšlienka
Týmto slovom označujeme produkt vnútorného premýšľania nad niečím. Je to vnútorný hlas a schopnosť premýšľať a myslieť, ktorý sa prenáša výchovou a vplyvom okolia. Od každého z nás bude závisieť, ako budeme používať vnútorný hlas. Ezoterik sa usiluje o to, aby premýšľal pod vplyvom anjelských sfér prírodných šamanov, ktorí mali počas celého života veľkú detskú žľazu, detskú psychiku a venovali sa iba rituálom s jedným druhom objektu ako sú pierka a podobne. Spôsob myslenia môže byť aj poškodený, a potom takáto osoba neovláda tieto mechanizmy a robí si čo chce. Je potrebné, aby si človek myšlienky zapisoval, lebo sa ťažšie pamätajú a ešte horšie vyhľadávajú v spomienkach. Školený mozog ezoterika vytvorí cvikom niekoľko centier na premýšľanie a ezoterik sa naučí myslieť a mať vnútorný hlas na viacerých miestach mozgu.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo