Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Modifikácia
Je pojem, ktorý sa používa v oblasti bunkovej ezoteriky, ktorá sa usiluje o špecifické procesy v organizme. Ide o to, aby ste blokovali zbytočné starnutie a dosahovali lepšiu ezoterickú výkonnosť. Všetko je založené na tom, že v brušnom mozgu, ktorý je v stene čriev, sa nachádza pud sebazáchovy, ktorý vám môže pomôcť udržať počas života organizmus v jedinečnej kondícii. Pud sebazáchovy vám povie, čím sa treba cez kožu liečiť. Následne prichádza k zmene buniek v blanovitých útvaroch tela ako sú blany kostí a svalov. Tu sa pozmenia bunky a putujú do tela, najčastejšie do tuku, kostnej drene, alebo lymfatických uzlín. Tu vytvoria predpoklady na zmeny, ktoré nesporne organizmu iba prospejú. Vždy, keď má organizmus problém, tak ho rieši cez blanovité útvary v tele a to formou modifikácie blanovitých buniek. Ezoterici sa v rámci meditácií usilujú, aby si počas života vytvorili takýto spôsob riešenia chorobných stavov bez účasti lekárov a liečiteľov.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo