Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Aura

Je pojem, ktorým sa najčastejšie označuje priestor okolo ľudského tela. Začína od povrchu kože a pokračuje do priestoru okolo celého tela či už nad hlavou, alebo pod nohami vľavo, vpravo, vpredu a vzadu za telo. Auru človeka tvoria molekuly vzduchu, prachové častice, fotóny, vlastné bioenergie človeka a energie magmatického jadra Zeme, a tak isto magnetické energie priamo z kozmu. Často sa hovorí o tvare aury, tá môže byť skutočne rôzna a závisí od celkového stavu ľudského zdravia a vnútorného zamerania. Na auru je možné pozerať sa z viacerých uhlov. V prvom rade sa dá vnímať pomocou aury zdravotný stav jednotlivých orgánov tela. Choré orgány vykazujú buď príliš veľké vyžarovanie, alebo žiadne vyžarovanie, dokonca odsávanie energie z okolia. V aure možno vnímať aj duchovnú úroveň človeka. Osoby, ktoré žijú bežným spôsobom, majú bezfarebnú auru a osoby žijúce duchovnosťou a meditáciami majú auru podobnú prieniku svetla cez množstvo diamantov. V aure možno vnímať aj záznamy z magmatických polí o živote ľudí a zvierat. Napríklad niekto je posadnutý peniazmi a v aure je množstvo záznamov z magma polí o zlodejstve. Do aury prenikajú aj myšlienkové pochody dotyčnej osoby, tieto sa dajú vnímať veštecky. Ľudia, ktorí prežili klinickú smrť, majú auru hlavne okolo hlavy. U ľudí orientovaných na prírodu a šamanstvo je aura okolo celého tela aj jeden až dva metre veľká. Veľa ľudí doslova vidí auru klasicky cez oči, čo nie je dobre a neskoršie to vedie k poškodeniu zraku. Pokiaľ sa robí aurické veštectvo, tak to treba robiť nepriamo v predstavách v zadnom zrakovom mozgu. Teda ide o nepriamu formu vešteckých výkonov. Pre aurické výkony je dôležitý stav stigmatický, kde jedinec má na tele rany a psychiku má celkovo vysunutú do aurického prostredia okolo seba.

Doplnené 2007-10-18: Aura okolo tela. Aura okolo neurónov veľkého mozgu. Aura okolo stredného mozgu. Aura okolo mozočku. Aura okolo miechy. Aura okolo brušného mozgu. Aura okolo ganglií. Aura okolo buniek. Aura chorej osoby. Aurický obal je mimo človeka a človek je duševne chorý. Aura je zmenšená a vo vnútri človeka a takýto človek inklinuje k dyslexii. Aura obsahuje rôzne energetické objekty z ľudskej mysle a to hlavne jedincov špiritisticky ladených. Aura ezoterika, ktorý robil psychicky prienik do čiernej diery je iná ako u bežných ľudí.Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo