Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Mimozemský život
Ide o pojem, ktorým budeme označovať všetok možný organický život v rozličnej podobe, ktorý môže bežať v kozme okolo nás, nech je na akomkoľvek stupni vývoja. Ľudia poznajú príliš málo z reálneho kozmu. No pokiaľ ezoterik odcvičí kozmické vedomie a jeho psychika opustí planétu Zem, môže postupne v súhvezdiach a galaxiách objavovať organický život na rôznych úrovniach. Nemáme tu na mysli fantazírovanie niektorých nadšencov scifi. Pokiaľ si nedokážete otvoriť kozmické vedomie a veštecké schopnosti, tak nemáte reálnu šancu na takéto kontakty. Pokiaľ v kozmickom vedomí preniknete psychicky do zóny Marsu a prevediete tu magické rituály s kusmi ľudského tela, tak sa môžete extrémne rýchlo posunúť do oblastí, kde je možná forma života. Mimozemský život môže byť na úrovni makrosveta viditeľného zmyslami alebo mikrosveta už zmyslami nevnímateľného.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo