Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Mikrosvet
V ezoterike budeme týmto slovom označovať všetko, čo je skryté ľudským zmyslom, je to tak malé, že to nemožno vidieť, hmatať, chutnať, čuchať a počuť. Na vnímanie mikrosveta si musíte zobrať spravidla určitý druh mikroskopu a ďalších zariadení. Ezoterikova myseľ je schopná sa psychicky skoncentrovať aj na objekty menšie ako 0,1, 0,01, 0,001, 0,0001, 0,00001, 0,000001 a tak ďalej. Takéto koncentrovanie budeme volať meditácia do mikrosveta. Všetko, čo môžeme voľne vidieť, hmatať, čuchať, chutnať a počuť označujeme makrosvet. Makrosvet v tele ezoterika je napríklad srdce. Mikrosvet v tele človeka je jedna bunka. Ešte používame pojem vnútorný svet v ezoterikovi. Teda všetko, čo je pod kožou dovnútra tela. Vonkajší svet je všetko od kože von z ezoterika.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo