Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Médium
Týmto slovom sa označuje osoba, ktorú hypnotizér uvedie do určitého stavu mysle a to najčastejšie pomocou hypnózy. Zvyčajne sú to osoby, ktoré nemajú silnú vôľu a osobnosť. Často bývajú psychicky a zdravotne choré. Potom sprostredkujú určité veštecké výkony na živé osoby, mŕtve spomienky a záznamy v magma poliach Zeme a planét. Ezoterik je osoba, ktorá sa musí naučiť byť sám sebe hypnotizér a médium spoločne. To je jediná múdra cesta každého ezoterika.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo