Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Ľudské vedomie
V ezoterike sa týmto pojmom bude označovať určitý ezoterický smer, ktorého základňa je v šedej kôre veľkého mozgu. Ide o abstraktné myslenie a vedecké overovanie všetkého okolo ezoteriky. Všetko v oblasti ezoteriky sa musí spojiť s medicínskymi pojmami a s pojmami zo psychológie, psychiatrie a sexuológie. Nasleduje prepojenie ezoteriky cez logiku a matematiku. Potom je prepojenie ezoteriky a filozofie o hlbších zákonitostiach sveta vôbec. Potom je prepojenie ezoteriky s vedeckými metódami práce a skúmania. K tomu veštecké schopnosti čítania spomienok v ľudských neurónoch, vo svete mŕtvych a v magnetických poliach Zeme a planét. K tomu všetkému spolupráca s anjelskými sférami sveta mŕtvych a kozmickými inteligenciami v kozme.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo