Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Lymfatické riečište
Je pojem, ktorý spadá do medicíny a označuje sa ním systém, ktorý sa nachádza v celom ľudskom tele okrem mozgu a chrupaviek. Vľavo a vpravo po stranách krku sa nachádza špongiovitá hmota, cez ktorú ide niečo ako krvné riečište, ale s tým, že má v sebe priesvitnú miazgu a nie krv. Miazga sa tvorí v pečeni a z pečene nateká do lymfatických komôrok, ktoré sú v rôznych častiach tela. Na rozdiel od krvného riečišťa, kde krv ženie srdce, sa miazga v lymfatickom riečišti pohybuje na základe pohybu svalov. A preto je pohyb potrebný na dobré fungovanie a výmenu miazgy v lymfatickom riečišti. Na lymfatické riečište je napojené množstvo lymfatických uzlín, ktoré fungujú aj ako senzory na skenovanie stavu a množstva mikroorganizmov v ľudskom tele. Miazga v lymfách má za úlohu aj distribúciu tuku z tenkých čriev pri trávení. Pre ezoterika je dôležité, aby sa dokázal skoncentrovať na celé lymfatické riečište a vedel sem preniknúť psychicky.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo