Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Liečiteľstvo

Úzko súvisí s praxou ezoterika. Dokonca by sa dalo povedať, že by mal každý ezoterik zahájiť svoj vstup do ezoteriky cez liečiteľstvo. Mal by spoznať orgány a systémy ľudského tela. Osvojiť si a na sebe praktizovať liečiteľské postupy ako je masáž, akupunktúra, liečba horúcimi rukami, bylinkové alebo minerálne kúpele, liečba chladom a horúcimi obkladmi. Mal by spoznať homeopatiu, čaje a iné liečiteľské postupy. Je to skutočne dobrý vstup do ezoteriky, ktorý ezoterika dobre zviaže s potrebou byť neustále zdravý a vitálny.

Doplnené 2007-10-25. Liečiteľstvo je prirodzený základ každého ezoterika. Ezoterik je osoba, ktorá pozná anatómiu a medicínu minimálne na úrovni strednej zdravotnej školy. Ezoterik môže viacej patriť do alternatívnej medicíny, ktorá spája poznatky medicíny a tie najnovšie ako je genetika. Ezoterik k týmto vedeckým poznatkom pridáva hlavne svoje veštecké schopnosti. Ezoterik je osoba, ktorá pozná, čo má vo svojom tele, ale na rozdiel od lekárov psychicky preniká do orgánov za účelom duchovna.Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo