Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Kóma
Je stav osoby, ktorá ešte nezomrela, ale nachádza sa minimálne v stave, kde sa nemôže pohnúť ani keby chcela, jednoducho vo vnútri človeka niečo blokuje celkový pohyb. Potom môžu byť hlbšie kómatické stavy, kde osoba všetko vníma, ale nedokáže odpovedať a reagovať. Horšie sú stavy, kde osoba môže byť v stave, kde zlyhávajú obličky, srdce a aj dýchanie. Osoba je napojená na rôzne podporné prístroje. Pre ezoterika je tento stav dôležitý v rovine sugeratívnej a to uverenia, že sa dostal do takého stavu a nemôže sa hýbať a komunikovať. V takto nasugerovanom stave má ezoterik lepšiu možnosť pracovať so svojimi spomienkami v neurónoch. A o tento stav ide ezoterikovi, ktorý sa usiluje o reinkarnačné procesy.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo