Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Koža
Je pojem medicínsky. Koža je na povrchu celého tela a je to náš najväčší orgán. Pod mikroskopom by ste odhalili jej štruktúru a delenie. Pre ezoterika je dôležité naučiť sa koncentrovať do kože a tu sugerovať vhodný stav stigiem, čo sú nehojace a stále krvácajúce rany. Hovoríme o stigma vedomí v aure okolo tela. Ide o špeciálny stav mysle, ktorý spomienky tela tlačí cez kostnú hmotu do aury. Vo svete mŕtvych sa stigma stav považuje za privilégium na aktívnu činnosť ľudských spomienok z neurónov.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo