Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Kozmos

Je pojem, ktorý patrí do astronómie, čo je veda o dianí v kozmickom priestore okolo nás. Ezoterik má v plnej vážnosti astronómiu a nemýli si ju s astrológiou. Astrológia je veštecká technika. Ezoterik sa vždy vzdelá aj do oblasti astronómie a naučí sa o planétach, ako sa chovajú, koľko ich je a kde končia. Pre ezoterika je dôležité, aby skopíroval a odcvičil vedomie kozmonautov, ktorí boli v kozme dlhšie ako 4 mesiace a ich psychika sa zásadne pozmenila. Čo je celkom logické, keď sa ľudská myseľ nachádza mimo dosah magmatických síl Zeme. Ezoterik sa cez kozmické vedomie naučí postupne prenikať do kozmického priestoru okolo planéty Zem, slnečnej sústavy, súhvezdí a galaxií. Do kozmické priestoru sa preniká z dôvodu energií a zápisov v nich o tom, kto z ľudí už bol psychicky v tejto oblasti. Tak isto sa sem preniká z dôvodu rozšírenia kozmického vedomia.

Doplnené 2007-10-25. Čo sa týka reálneho kozmu, ktorý skúmajú astrológovia, tak ezoterik sa musí naučiť kozmické vedomie a psychicky prenikať do okolitého kozmu a to poriadne ďaleko. Nateraz to je vzdialenosť 6 biliónov  krát 4 000 miliárd svetelných rokov. Ezoterik sa pri psychickom prieniku do kozmu musí naučiť v prvom rade chodiť z jednej čiernej diery do druhej čiernej diery. Tak isto chodiť v kozme na základe pulzujúcich hviezd a pulzujúcich čiernych dier. Ezoterik je pripravený spoznať cez psychicky prienik tie najvzdialenejšie kúty kozmu, kde neprenikla žiadna ľudská duša.

Doplnené 2010-01-01: Ezoterik je na duchovnej ceste a tá vyžaduje trvalý prienik do kozmu na psychickej úrovni. Ezoterik kopíruje vo svojich neurónoch stavy psychiky osôb, ktoré majú deformácie tela, kostí a svalov. Ich psychika či chce, alebo nechce preniká do kozmu. A tak ezoterik reálne psychicky preniká cez atmosféru na obežnú dráhu. Ezoterik si dá pozor, aby neprenikal iba do svojej fantázie, do aury okolo seba alebo do meditujúcej osoby vo svojej blízkosti. Je dobre, keď už ezoterik cez nácvik raného štádia klinickej smrti preniká na úroveň atómov okolo seba. Ezoterik sa do kozmu dokáže prebúrať aj cez rané štádium klinickej smrti. Ezoterik postupuje v psychickom prieniku k planétam slnečnej sústavy, potom postupuje do súhvezdí v našej Galaxii. Pomáha si astronomickými fotografiami. Preniká do čiernej diery v strede našej Galaxie a ide do 2 000 galaxií okolo našej Galaxie (overené Hubblovým ďalekohľadom). Potom treba pokračovať do makety strukov s hráškami v zemiaku (Pre lepšiu predstavu, aké skupiny objektov v kozme existujú, sme vytvorili systém makiet. Ľudská psychika v kozme operuje vo veľmi rozsiahlych priestoroch, ktoré doteraz nemusela riešiť, ako ich má vnímať). Na ďalší prienik do kozmu treba už mať vystavaný systém dvojníka. Bez toho to nepôjde. A ezoterik preniká do makety banánov, v ktorých sa nachádzajú zemiaky. 1 200 banánov tvorí maketu skladu banánov. 10 skladov banánov tvorí maketu dáždnika. Takýchto 1 000 dáždnikov je uložených do makety v kozme pod názvom sklad dáždnikov. Maketa 1 000 skladov dáždnikov po tisíc dáždnikov tvorí maketu balóna po tisíc skladov. Potom nastupuje maketa bielej gule, v ktorej je maketa balónu po tisíc skladov. Potom je tu maketa 5 bielych gúľ a 5 čiernych gúľ. Pod maketou 5 bielych gúľ je biela gigantická diera. Potom je tu maketa snehových gúľ. A sem všade musí ezoterik psychicky preniknúť a osobne spoznať aj tieto nekonečné vzdialenosti kozmu.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo