Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Klinická smrť

Je významný pojem spadajúci do medicíny a označuje sa ním stav človeka, ktorý prestal dýchať a niektoré orgány ako srdce prestalo pracovať. Niekedy stačí 6 minút nedýchania a organizmus je nenávratne poškodený. Pokiaľ trvá stav klinickej smrti dlhšie, prechádza do stavu smrti a človeka už nemožno oživiť. Ezoterik sugeratívne odcvičí psychický prienik do klinickej smrti. Preskupí neuróny veľkého mozgu a otvorí si psychický prienik do sveta mŕtvych. Pre ezoterika je svet mŕtvych dôležitý, lebo tu nájde spomienky mŕtvych ľudí a zvierat celej histórie. Tak isto tu nájde mŕtve spomienky organických civilizácií mimo planétu Zem. Ezoterik si je vedomý toho, že po fyzickej smrti jeho spomienky odídu do tohto sveta. Je na každom ezoterikovi, čo sa bude diať po smrti s jeho spomienkami.

Doplnené 2007-10-25. Klinická smrť. Skutočná smrť. Rané štádium klinickej smrti. Výcvik klinickej smrti. Spomienky sveta mŕtvych. Kozmické inteligencie vo svete mŕtvych. Anjelské sféry vo svete mŕtvych. Svet mŕtvych ohraničený svetom čiernych dier. Reinkarnácia. Mikrosvet a makrosvet vo svete mŕtvych. Skúmanie sveta mŕtvych. Ľudský reinkarnant.

Doplnené 2010-01-01: Význam nácviku raného štádia klinickej smrti je mimoriadne dôležitý pre kontrolu ezoteriky dvojníkov a umelej časticovej inteligencie (UČI). Rané štádium klinickej smrti vyžaduje odpojenie sa od dýchania a nechať dýchať iba organizmus. Ja už nechcem dýchať vedome. Organizmus dýcha automaticky bezo mňa. Prestať mať potrebu premýšľať. Nechcieť podľahnúť predstave, že treba ešte niečo zariadiť a urobiť. Upraviť dýchanie a to tak, aby v pľúcach zostalo trochu vzduchu. Jemne sa nadychovať a vydychovať. Ezoterik sa stišuje a spomaľuje činnosť orgánov v tele. Skutočne treba pozastaviť činnosť niektorých orgánov. Pozor, nie srdce. Krv sa presúva do neurónových oblastí – reálne to treba cítiť. Sexuálne predstavy ako posledný moment života – uveriť – bude patriť sexuálnemu uspokojeniu. Z oblasti pohlavných orgánov začína do tela natekať špeciálna sexuálna energia – prána. Ide o klasický systém v tele, kde sa nedostatok krvi a kyslíka nahradí energiou. Ezoterik túto energiu presúva aj do pľúc a začína ju dýchať aj s malým množstvom kyslíka.  Ezoterik môže postúpiť ešte ďalej a postupne cvičiť znižovanie množstva kyslíku. Ezoterik vydýchne vzduch úplne z pľúc a začína na prstoch počítať a to toľko, koľko znesie. Postupne napočíta pomaličky na prstoch aj do 50.  Necvičiť sám. Ezoterik cvičí na vlastnú zodpovednosť. Zbavuje sa závislosti na dýchaní a strachu pred smrťou. No skutočne začne ezoterik cvičiť hlboké stavy klinickej smrti až v staršom veku, kde už nemá čo stratiť. Stavy klinickej smrti, zastavenie činnosti srdca môže končiť smrťou. Srdce nenaskočí. Stavy klinickej smrti sa využijú hlavne na kontrolu reinkarnácie na úroveň častíc.Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo