Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Jaskyňa

Jaskyňou sa označujú určité podzemné priestory, ktoré vytvorili prírodné sily. V zásade pre ezoterika hrajú jaskyne a jaskynná ezoterika dôležitý význam. Jedinci histórie, ktorí boli vážne chorí, sa po porade so svojím pudom sebazáchovy išli zachrániť do jaskýň. Jaskyňa v podstate vytvára jedinečný prírodný fenomén na modifikáciu blanovitých buniek tela ako je blana svalov a okostica na povrchu kostí. Tu geneticky modifikované bunky putujú do tela a dovnútra buniek, ktoré upravia a dajú do poriadku. Časť týchto putujúcich a modifikovaných buniek ovládne aj tukové bunky, ktoré často prinúti, aby produkovali pre organizmus potrebné a užitočné látky, ktoré organizmus už neprodukuje v potrebnom množstve. Napríklad u žien v klimaktériu hormón estrogén a iné hormóny.

Doplnené 2007-10-25. Jaskyňa. Stalagmit. Stalaktit. Akustika. Jaskynná hlina. Jaskynné kosti. Jaskynné výkaly zvierat.Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo