Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Hormonálna sústava
Ide o pojem, ktorým sa označujú miesta výskytu hormonálnych žliaz v tele človeka. V hlave sa nachádza hypofýza a epifýza, v krku štítna žľaza a prištítne telieska, na vrchu obličiek nadobličková žľaza, pod žalúdkom podžalúdková žľaza, ktorá vylučuje svoje produkty do tenkého čreva. Potom máme ešte vaječníky alebo semenníky podľa druhu pohlavia. Ezoterik preniká koncentráciou do hormonálnych žliaz tela. Dokáže si vsugerovať, že jeho hormonálne žľazy vyrástli napríklad vo svaloch. Ide o sugeráciu, uverenie a nespochybnenie. Potom sa mu otvorí cesta do magmatických polí zemského jadra a môže čítať záznamy, ktoré sa tu ukladajú o živote ľudí a zvierat. Táto prax vychádza z vešteckého výskumu jedincov, ktorým hormonálne žľazy vyrástli na iných miestach ako u bežných ľudí.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo