Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Hlasivky

Sú párový orgán v hrdle každého človeka. Hlasivky vľavo a vpravo majú po 10 malých blanitých membrán. Hlasivky sa najčastejšie používajú na hovorenie, spievanie alebo iba zvieracie chrčanie. Ezoterik je osoba, ktorá dokáže dostať koncentráciou do hlasiviek nervový vzruch a rozkmitať ich aktivitou nervových zakončení. Vtedy sa v hlasivkách vytvára niečo ako kmitajúca bioenergia, ktorá môže jednak prenikať do tela, ale môže sa využiť aj na to, že ju pošlete cez stenu do druhej miestnosti s tým, aby sa odrazila a vrátila naspäť ako bumerang. Potom veštecky vyhodnotíte, čo je za stenou v miestnosti. Teda za určitých okolností je možné „vidieť“ aj cez stenu do druhej miestnosti, čo tam je. No bežne ľudia nemajú túto schopnosť, ale dá sa dosiahnuť pravidelným cvičením.

Doplnené 2007-10-20. Hrdlo, membrány hlasiviek, rozkmitanie hlasiviek, rezonancie pomocou dýchania, každá membrána rezonuje inak a jedinečne, Silva a hlasivky, echolokácia rezonancií a bioenergií.Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo