Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Ganglie

Medicínsky pojem, ktorým sa označujú zhluky neurónov, ktoré sú veľkosti špendlíkovej hlavičky. Najčastejšie sa nachádzajú okolo orgánov a častí tela, túto časť aj riadia a ovládajú. V hlave, okolo žalúdka a mechúra sú väčšie zhluky ganglií veľkosti palca na ruke a sú vždy v páre po dva kusy. Tieto riadia ostatné ganglie v celom tele. Ezoterik sa usiluje preniknúť koncentráciou, ale aj psychicky do ganglií, otvoriť si tu určité schopnosti a následne realizovať duchovné cesty tých, ktorých psychika vychádzala z tejto oblasti tela.

Doplnené 2007-10-18:Ganglie ako orgán riadenia veľkosti a aktivít orgánov a častí tela. Ganglie a 6. ezoterická cesta. Ganglie a kozmické vedomie.Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo