Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Galaxia

Výraz z astronómie, hviezdna sústava. Astronómia je veda o kozme, skúma, čo sa tam deje a prečo sa tak deje. Ezoterik sa usiluje vzdelávať v astronómii, aby vedel, čo je to planéta, súhvezdie, galaxia a podobne. No nie je jeho cieľom o kozme iba veľa vedieť, ale po úprave vnútorného prostredia prenikať psychicky do kozmického priestoru.

Doplnené 2007-10-18: Ezoterik sa naučí systém kozmického vedomia cez znetvorenie tela v predstavách alebo cez ganglie. Hovoríme, že ezoterik preniká do hviezd, planét a súhvezdí výhradne psychicky. No nie iba v predstavách a spomienkach, ale reálne cez neuróny svojho tela. Ezoterik smeruje psychicky do čiernej diery v strede našej Galaxie.Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo