Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Alternatívna medicína

Označuje druh starostlivosti o ľudské telo. Máme medicínu, ktorá stojí na bádaní, skúmaní a dokazovaní, čo je v ľudskom tele. Má svoje normy, ako štandardne postupovať. Medicína má svoj vzdelávací systém, systém odbornosti, svoje pracoviská, výskum a medikamentóznu základňu. Na opačnom konci je domáce liečiteľstvo, ktoré sa spolieha na praktickú skúsenosť, že tomuto zabralo toto, tak tomuto to tiež môže zabrať. V domácom liečiteľstve nie je systém testovania vzoriek a zisťovania príčin chorobnosti. Domáci liečitelia majú namiesto testovacích a skúšajúcich zariadení veštecké schopnosti. Domáci liečitelia nemajú alebo môžu mať medicínske vzdelanie. Často môžu pomôcť, ale tak isto je riziko neúspechu a zhoršenia zdravotného stavu. Alternatívna medicína stojí na tom, že jedinec musí byť medicínsky vzdelaný. K vzdelanosti a lekárskej praxi si potom priberá určitú oblasť liečiteľstva. Ezoterik je jedinec, ktorý je medicínsky vzdelaný, má veštecké schopnosti a prioritne sa usiluje, aby neochorel a mal tendencie na dlhovekosť. Ezoterik zasahuje do organizmu nie vtedy, keď je niečo choré, ale spolieha sa na prevenciu a včasné zmeny v prospech trvalého zdravia.

Doplnené 2007-10-18: Bylinárstvo. Homeopatia. Masáž. Sauna. Teplo. Chlad. Reflexná masáž. Strečing. Posilňovanie. Kryokomora. Autohypnóza. Programovaný spánok. Lieky na predpis. Obklady. Kúpele. Liečba podľa pudov v brušnom mozgu. Liečba podľa anjelských sfér. Maste. Čaje. Čerstvá enzymatická šťava. Akupunktúra. Psychoterapia. Podvedomie. Veštecká diagnostika.Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo