Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Feng shui

Výraz prevzatý hlavne z čínskej ezoteriky. Cieľom je úprava prostredia tak, aby to pozitívne nalaďovalo ľudí k výkonom, nasadeniu a premýšľaniu. No sú aj hlbšie úrovne Feng shui a tu ide o to, aby do priestoru prúdila magnetická energia Zeme tak, aby to podporovalo dobrý zdravotný stav a aby sa prostredie nabíjalo spomienkami v magma poliach úspešných a zdravých ľudí.

Doplnené 2007-10-18: Feng shui, svetové strany, kompas, buzola, sever, juh, východ, západ. Mapa kozmu, mapa Galaxie, mapa slnečnej sústavy, mapa zemegule, mapa kontinentov, mapa mesta, mapa obydlia. Orientácia ezoterikovej mysle podľa svetových strán. Magnetický pól Zeme nie je úplne totožný so severným a južným pólom. Štyri druhy magnetických pulzácií zemského magmatického jadra.Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo