Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Ezoterika

Je pojem z oblasti duchovna, ktorý sa vysvetľuje, ako sa komu zachce. Preto je dobré tento pojem používať obozretne a uvážene. Keď niekto povie ezoterika, tak ho požiadajte, aby ho aj poriadne vysvetlil. Pre naše účely budeme definovať pojem ezoterika ako bádanie, testovanie, preverovanie duchovných ciest všetkých ezoterikov celej histórie ľudstva s následnou snahou realizovať ich duchovné cesty vo vlastnej ceste a to tak, aby to nepoškodilo zdravie a šťastný osud.

Doplnené 2007-10-18: Ezoterik ako vzdelaná osoba a to minimálne medicínsky na úrovni strednej školy. Ezoterik ako osoba budujúca v neurónoch tela centrá ezoterického správania a ezoterických schopností. Ako sa človek naučí písať, tak sa človek musí naučiť chodiť do kozmu cez kozmické vedomie. Ezoterik ako osoba systematicky a postupne sa vyvíjajúca. Ezoterik ako osoba zameraná na to, čo bude s jeho spomienkami po smrti a nie na to, čo dáva potenciál 100 rokov možného života. Ezoterik ako osoba, ktorá psychicky opustí planétu Zem a operuje v nekonečných vzdialenostiach kozmu.Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo