Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Echolokácia

Tento výraz sme do ezoteriky prebrali zo zoológie. Echolokačné schopnosti pracovať so zvukom majú netopiere, delfíny, veľryby, vorvane. Aj ezoterik sa môže naučiť echolokačné schopnosti, ale na báze bioenergie z hlasiviek a vešteckého vnímania rezonancií z membrán hlasiviek.

Doplnené 2007-10-18: Ide o proces tvorby rezonancií a rozkmitaní niektorej z membrán ľudského tela. Najčastejšie ide o membrány hlasiviek pomocou dýchania. Prípadne určitým stavom nervozity v pobrušnici. Nemýliť si rezonancie, ktoré má ezoterik uložené v spomienkach ako zvuk. To nie sú tie rezonancie, ktoré vznikajú na membránach. Takéto rezonancie sa v ezoterike nedajú použiť, pokiaľ chcete robiť ezoteriku priamo v bunkách tela a nie iba v spomienkach uložených v mozgu.  Pre ezoterika je veľmi dôležité zvládnuť techniku rezonancií, lebo ju bude potrebovať na 7. duchovnej ceste. Bez rezonancií v membránach  nemožno reálne prenikať psychikou dovnútra buniek a odtiaľ do sveta mikročastíc. Ezoterici majú pocit, že treba robiť meditácie na úrovni makrosveta, teda s objektmi o veľkosti väčšej ako hrot špendlíka. No skutočnosť je iná a ezoterika má smerovať do mikrosveta častíc a to z mnoho dôvodov. Ten hlavný je to, čo bude nasledovať po smrti ezoterika.Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo