Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Chrbtica

Označuje určitú konkrétnu oblasť ľudského tela, ktorá začína pod lebkou a končí v kostrči. Chrbticu tvoria stavce, ktorých môže byť 32, niekedy viacej a niekedy menej. Stavce sú vytvorené z kostnej hmoty. Medzi dvomi stavcami je chrupavkovitá platnička. Cez chrbticu a každý stavec ide nervstvo a neuróny v tvare „špagátika s korálikmi“- miecha. Je obalená dvomi blanami, je tu mozgovo miešna tekutina. Ide sem nervstvo, krvné riečište, lymfatické riečište.

Doplnené 2007-10-20. Miecha je 4. ezoterická cesta. Neuróny miechy sa jednak nachádzajú v samotnej chrbtici a to od stredu hlavy až po kostrč, ale aj v ostatných 6. oblastiach výskytu neurónov.Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo