Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Špiritista
Je výraz, ktorý označuje osoby, ktoré majú kontakty do sveta mŕtvych spomienok organickej hmoty, ktorá zahynula a už nežije. Tento druh spomienok môže vzniknúť z ľudí a zo zvierat, ktoré majú dostatočné množstvo neurónov a už si pamätajú, čo sa deje v ich okolí alebo v nich. Možno hovoriť o úrovni cicavcov a primátov. No mŕtve spomienky môžu mať pôvod aj v organickej hmote, ktorá žila mimo našu slnečnú sústavu, alebo ešte žije. Teda jej pôvod nie je na našej planéte Zem. Do človeka sa spomienky mŕtvej organickej hmoty môžu dostať počas klinickej smrti. Môžu sa dostať do ľudskej psychiky v prípade fantómových bolestí. Napríklad v prípade matky, ktorej zomrelo dieťa a matka odmietne prijať túto skutočnosť. Nechová sa rozumne, týmto postojom si poškodzuje psychiku a spomienky dieťaťa sa dostanú do jej fyzického tela. Matka má pocit, že dieťa v nej žije ďalej. Do človeka sa mŕtve spomienky môžu dostať iba vtedy, pokiaľ je mŕtva spomienka pripravená a naprogramovaná na reinkarnáciu do vhodnej osoby. Ezoterik je osoba, ktorá dokáže veštecky komunikovať do sveta mŕtvych spomienok. Prípadne ovláda prijatie mŕtvej spomienky do seba, a potom sa vie takéhoto zápisu zbaviť. Komunikácia so svetom mŕtvych spomienok je riskantná a náročná oblasť ezoteriky.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo