Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Svaly
Ide tu o pojem, ktorý je súčasťou medicínskych výrazov. Pre ezoterika je dôležité vedieť, že máme dva druhy svalov a to svaly priečne pruhované, napríklad svaly rúk a nôh a svaly hladké ako srdce, žalúdok a iné. Ezoterik sa musí naučiť koncentrovať do vnútra svalov tak, ako keby ich videl, počul, čuchal, chutnal a hmatal. Pri výcviku používa najčastejšie kyvadielko alebo virguľu. Ide o základnú vešteckú techniku, ktorá využíva mikropohyb svalov. A ešte presnejšie nervových zakončení vo svaloch. Tieto zakončenia sa jemne mykajú a spôsobujú pohyb kyvadla držaného v prstoch. A začnete základný výcvik. Dáte si pred seba kúsok hnilého jablka a zistíte, kde sa u vás kyvadielko bude hýbať. Dáte si pred seba kúsok zdravého jablka a kyvadlo v prstoch sa pohybuje iným smerom. Takto otestujete množstvo škodlivých a zdravých látok. To vám dovolí naučiť sa, ako vaše nervstvo svalov reaguje na dobré a nedobré veci. A to je základný výcvik psychického prieniku do nervstva svalov. Ďalej sa treba venovať kineziológii.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo