Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Detská žľaza

Je žľaza ľudského tela s vnútorným vylučovaním pod hrudnou kosťou. V dospelosti sú to iba malé kúsky ako pozostatok detskej žľazy z detstva, ktorá má v tom období značnú veľkosť. Jej funkcia v dospelosti, ale aj v detstve je školiť biele krvinky, aby boli schopné likvidovať mikroorganizmy, ale aj neštandardné, prestarnuté a zhubné bunky v tele.

Doplnené 2007-10-18: Detská žľaza v oblasti ezoteriky a podvedomia plní funkciu centra anjelských odtlačkov, ktoré dieťa dostáva v štvrtom roku života. Dostáva ich od ľudského reinkarnanta fungujúceho vo svete mŕtvych. Ten deťom v štvrtom roku rozdáva podľa veľkosti detskej žľazy rôzne druhy anjelov. Je len na jedincovi, ako s týmto bohatstvom počas života naloží.Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo