Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Stigma
Ide v podstate o stav deštruktívny, pri ktorom sa po tele objavujú rany, ktoré sa nedokážu zahojiť a pozvoľna z nich vyteká krv. Sú však vedomí stigmatici, ktorí si robia stigmy pomocou trvalého bičovania a narezávania tela. Môžu ho aj nabodávať a to hlavne v Indii. Stigma stav má najdôležitejšiu úlohu vo svete mŕtvych. Stigmatici majú spomienky po smrti pokope a program, čo sa má diať po smrti, je poriadne dynamický. Stigma spomienky vo svete mŕtvych do sveta živých zasahujú mimoriadne razantne a často spomienky iných vo svete mŕtvych decimujú. Preto každý, kto usiluje o reinkarnáciu, by mal prejsť stigma výcvikom, pokiaľ chce uchovať spomienky. Ezoterik samozrejme všetko cvičí mentálne s koncentráciou na kožu a orgány tela. Vsugeruje si a uverí, že má stigmy a to tak, aby pospájali všetky spomienky do jedného celku. Pri nácviku stigma stavov treba všetky spomienky tlačiť cez bielu kostnú hmotu. Stigmy sugeratívne na tele a orgánoch sa robia s konzultáciou anjelských sfér šamanov v bielej línii.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo