Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Silva
Je pojem, ktorý jednoznačne patrí do ezoteriky. Je spojený s prvým moderným priekopníkom blikania, kmitania a vibrovania do ezoteriky a tým je José Silva. Objavuje možnosť rýchleho prieniku do 7. neurónových oblastí a to veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie a jadrá buniek. Ezoterik dokáže vhodne kombinovať spomienky na blikanie, rezonovanie a vibrovanie s koncentráciou a rýchlym prienikom do tela a okolitých predmetov. Vytvára nový spôsob vnímania sveta a to, že okolo nás všetko bliká a vibruje a nie ako sa to zdá našim zmyslom, že stena pred nami je nehybná. Na úrovni atómov, elektrónov, protónov a častíc všetko bliká, vibruje a rezonuje. Vnútorne sa človek naladí na iné vnímanie sveta ako dnešný bežný človek. Je to taký prevrat vo vnímaní okolitého sveta ako keď sa prijal názor, že zemeguľa je guľatá a nie plochá. Jednoducho sa ezoterik psychicky naučí prenikať do seba a okolia cez Silva techniky. Otvorí sa mu aj svet tých, ktorým nervy blikali a vibrovali. Ich psychika po smrti ukladá spomienky do tohto mikrosveta a nie do makrosveta vecí, ktoré dokáže vidieť ľudské oko bez rôznych prístrojov. Šamani používali niečo ako echolokátor z hlasiviek, ktoré energeticky rozrezonovali a energiu mohli psychicky presunúť aj cez stenu z kameňa a testovať, čo je za touto stenou. No dnes na to treba dôsledný a tvrdý výcvik. Vo vyššej úrovni dokáže ezoterik rozvibrovať blanovité útvary v hlave, v chrbtici, v okostici, na blanách svalov, pobrušnici, hlasivkách a napríklad v mechúre. Nikdy nie v ušných bubienkoch.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo