Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Schizofrénia
Ide o výraz, ktorý sa používa v psychiatrii. Ide o poškodenie, pri ktorom osoba stráca svoju identitu a vôľu, cíti sa ako iná osoba, žije pre iné osoby, potláča svoju osobnosť a svoje ego. Prípadne stráca sexuálne ego, alebo sexuálne ego pulzuje z aktívnych stavov do asexuálnych stavov. Pre ezoteriku je dôležité vedieť sa skoncentrovať do stredného mozgu a mozočku. Zároveň si odsugerujete svoju osobnosť a cítite sa ako iná osoba. Viete zopakovať jej pohyby, gestá a reč. Samozrejme, že to spravíte iba na dobu, keď veštecky ošetrujete inú osobu. Schizofrénia ako rozdvojenosť osobnosti alebo strata vlastnej identity dovoľuje jedinečné veštecké potencie. Z oblasti mozočku ako keby ste do seba vytvorili kópiu osoby, ktorú chcete veštecky ošetriť. Po vešteckom ošetrení treba tento obal zo spomienok inej osoby vytlačiť preč a rozpustiť ho. Centrom schizofrénie je nestabilnosť osobného ega a možnosť náhlych zmien z osoby dobrej na osobu deštruktívnu, z odvážnej na slabocha. V horšom prípade sa osoba každú hodinu mení na inú osobu a nie je schopná si už spomenúť na vlastné ciele a túžby. Nezabúdať na koncentráciu zároveň do stredného mozgu a hneď aj do mozočku. Nie iba do mozočku.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo