Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Rakovina
Ide o medicínsky pojem, ktorý označuje zhubné bujnenie buniek. Ide o to, že z určitej príčiny sa bunka začne čudne deliť a nekopíruje pôvodnú bunku. Teda v jadre bunky došlo k mutáciám. Príčinou môžu byť mikroorganizmy, chemické latky z liekov, čudná chémia vlastného tela. Tak isto sa môžu v tele nachádzať akoby umŕtvené a blokované bunky, ktoré sa zobudili a je z nich rakovina. Príčinou môže byť nefungujúci imunitný systém a možnosť vývoja poškodených buniek. Základom imunitného systému sú biele krvinky, senzory imunitného stavu a to hlavne lymfatické komôrky a detská žľaza pri hrudnej kosti.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo