Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Psyché
Pojem, ktorý sa usiluje zachytiť všetky psychické prejavy zvierat aj človeka celej histórie. Tak isto sa usiluje zachytiť psychické prejavy ľudí v jednotlivých historických obdobiach ako je praveký človek, prírodný človek, náboženský človek a dnešný moderný človek. Tak isto u konkrétnej osoby zachycuje jej prirodzené psychické prejavy, ale aj tie, ktoré vznikli na základe duchovných a meditačných cvičení alebo podobných činností. Každý človek má niečo jedinečné vo svojich psychických prejavoch, ale aj niečo spoločné, čo majú iní ľudskí jedinci. Ezoterika u psyché človeka veštecky zaujíma aj to, čo nie je možné vnímať bežnými zmyslami ako sú záznamy zo sveta mŕtvych, magma záznamy o živote ľudí.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo