Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Prvky
Reálne sú popísané v Mendelejevovej periodickej tabuľke prvkov. Ezoterik musí psychicky reálne preniknúť do prvkov v mineráloch, tuhých, plynných a kvapalných látkach. Základom výcviku je prenikanie do minerálov, ale aj reálne uskladnených mimoriadne čistých látok v chemických laboratóriách. Každý prvok sa skladá z atómov. Atómy v prvku sa skladajú z častíc. Častice sú zmontované z najmenšej častice pod názvom sklená biela kvapka. Táto sklovitá častica je v rovine desatinných čísel 0,000000...........1. Biela sklovitá častica je vo všetkom v kozme. A to, čo vnímame okolo seba ako prvky, atómy, niektoré časticové konštrukcie, minerály, tuhé, plynné, kvapalné latky a organickú hmotu, sú iba zložité konštrukcie zmontované vo svojej hĺbke z bielych sklovitých častíc. Biela sklovitá častica je tak malá, že medzi týmito časticami sa nenachádza žiadny iný priestor. Tieto častice tvoria homogénny priestor iba tohto druhu najmenších častíc. Teda na svet sa pozrieme z pozície desatinných čísel a toho najmenšieho desatinného čísla 0,00000 ..... ( sem pripíš asi 400 kvadriliónov núl ) ..... 1. Na svet sa nemožno pozrieť cez menšie desatinné číslo. Toto je posledné desatinné číslo, ktoré zachytí ešte nejaký časticový objekt. Sme na dne sveta častíc.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo