Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Priestor
Ezoterik psychicky preniká do kozmu cez systém dvojníka – čo je psychický prienik na častice. Ezoterik je mimoriadne posadnutý cestovateľ v kozme a usiluje sa prenikať do astronomického kozmu, teda preniká do priestoru extrémne veľkých objektov a to cez rovinu reálnych prvkov, potom cez reálne atómy a potom cez reálne častice. Ezoterik si musí vo svojej mysli neustále rozširovať hranice toho, kde sa mu podarilo psychicky preniknúť. Ezoterik operuje vektorom všetkých smerov od planéty Zem. Operuje všetkými smermi od našej Galaxie a ďalej a ďalej. Ezoterik rešpektuje tri priestory a to prvkový, atómový a časticový.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo