Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Písmo
Ide o pojem spadajúci do lingvistiky. Označuje ľudskú schopnosť vytvoriť asi 25 znakov ako A, B, C a ďalšie písmená abecedy. Písmená sa človek naučil kombinovať navzájom do slov a tie používa na označenie objektov a javov. Ľudia sa vzájomne dohodli na označení tak, aby tomu každý rozumel. Niečo podobné sa udialo aj u číslic ako 1, 2 a ostatné. Pred písmom tu boli znaky a značky geometrického tvaru. Hovoríme im piktogramy. Produkuje ich napríklad mozoček ako súčasť svojej aktivity. Jedinci usadení psychicky v mozočku tieto značky všade kreslia.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo