Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Pedofília
Ide o pojem, ktorý patrí do oblasti sexuálnych prejavov človeka. Láska k dieťaťu, pokiaľ je na úrovni materskej, otcovskej lásky alebo učiteľskej lásky k deťom je poriadku. No pokiaľ na ukojenie svojich potrieb potrebuje dospelá osoby sex s deťmi, tak to už zaraďujeme do oblasti sexuálnych porúch a stavov, ktoré spoločnosť z hľadiska ochrany detského vývoja nepripúšťa. Ezoterik je osoba, ktorá si dokáže pedofilné prejavy predstaviť vo svojej psychike, ale ďalej nezachádza. Ezoterik sa snaží ovládnuť sexuálne prejavy svoje mysle a stotožniť sa s ňou.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo