Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Patogénna zóna
Pojem, ktorý označuje miesto, kde sa dejú nepríjemné udalosti a často to jednoducho nemá logiku. Opakom patogénneho miesta je miesto zázračnej zóny, kde sa dejú rôzne progresívne a šťastné udalosti. Patogénna zóna môže byť spôsobená tým, že na danom mieste je v hĺbke nejaké pohrebisko. Najdeštruktívnejšie je pohrebisko Keltov a Druidov. Vytvárali deštruktívo magické rituály voči tým, ktorí prenikali do ich územia. Patogénnym miestom môže byť v hĺbke prameniace žriedlo vody. Patogénne miesto je hĺbkové rašelinisko alebo bažiny s pozostatkami ľudských alebo zvieracích múmií. Patogénne miesta pre ľudí môžu byť určité vrstvy v podloží zeme. Ide o určité horniny a zlúčeniny hornín. Potom v podloží môžu byť miesta silnej koncentrácie energie. Hovorí sa tomu v prútikárstve dračie sily. Takéto dračie sily sú napríklad v Slovenskom raji na viacerých miestach. No na niektorých miestach z vás podložie vytiahne aj tie posledné energie a cítite sa ako zomierajúca osoba. Patogénna zóna môže v danej oblasti v osobe hromadiť aj spomienky zo zemských magma polí a nepriamo pôsobiť na človeka pozitívne alebo negatívne. Zisťovaním patogénnych zón sa venuje prútikár alebo senzibil, ktorý ich vie vycítiť. Je možnosť spoznať a popísať tieto prejavy a vytvoriť proti nim oslabenie alebo zblokovanie. Najčastejšie odrušovačmi.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo