Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Pankreas
Ide o žľazu s vnútorným vylučovaním, nachádza sa pod žalúdočným vakom. Podieľa sa na tráviacich procesoch ľudského tela. Tento orgán je náchylný na stresy a nezvládnutie extrémnej situácie sa často končí aj stavmi cukrovky. Poškodenie činnosti pankreasu vedie nepriamo k poškodeniu očí, nôh alebo žilových a cievnych systémov tela. Poškodenie pankreasu vedie často aj k nadmernému jedeniu a ukladaniu tuku v tele. Bunky pankreasu sa v dospelosti už nedelia a sú trváce. V alternatívnej medicíne sa odporúča týždenný prísun vitamínu C priamo cez kožu. Takto prijatý C vitamín zabezpečuje výbornú a trvalú údržbu buniek pankreasu.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo