Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Čakry

Je pojem celkovo nejasný, ako všetko pochádzajúce z indickej ezoteriky. Nie je tu snaha o jasnú definíciu a presnosť. Teda znovu neodporúčame tento pojem používať. V podstate čakra môže byť každý ľubovoľný bod, na ktorý sa ezoterik skoncentruje.

Doplnené 2007-10-18: V ezoterike sa veľmi techniky psychického prieniku cez kozmické vedomie podobajú na čakru a čakrový systém v tele ezoterika. Keď psychicky preniknete do čiernej diery našej Galaxie, tak máte prirodzený pocit, že čierna diera je to, čo sa v joge popisuje ako čakra.Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo