Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Ochrnutie
Ide o špecifický stav človeka, pri ktorom nedokáže ovládať určitú časť svojho tela. Pokiaľ sa v určitom rozsahu poškodí miecha, tak dotyčná osoba nemôže chodiť a na pohyb používa barle alebo vozíček. Niektorí jedinci silou vôle a vytrvalým cvičením presunú niektoré koordináty pohybu na iné neurónové oblasti ľudského tela ako ganglie. Je možné uzdravenie alebo obnova neurónov v mieche, pokiaľ sa vytvoria určité vhodné genetické mutácie priamo v neurónoch miechy alebo v iných oblastiach tela. Hovoríme o spontánnom vyliečení. Ezoterik v mieche cvičí sugeráciu mŕtveho miesta, čo mu otvára jedinečný priestor na ukladanie svojich spomienok. No tento priestor sa zatvorí a otvorí po sugerácii poškodenia miechy. Ochrnutie môže byť lokálne, ale aj celotelové. Jedinec sa nehýbe a pripomína to kómatický stav. Ezoterik sa učí sugeratívne navodiť si stav ochrnutia a odstavenia celého pohybového aparátu. Teraz sa môže hýbať iba jeho myseľ. Prirodzene sa všetko koncentruje do neurónov a tu uložených spomienok na pohyb.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo