Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Neuróny
Sú drobné bunky v ľudskom tele. Nachádzajú sa asi v 7. oblastiach tela. Ezoterik sa učí do nich psychicky prenikať vedomou koncentráciou. Vie vybrať vešteckými technikami, čo tam má uložené. Neuróny sú často uložené v 3. až 7. vrstvách pod sebou ako vrstvy pavučiny. Doplnené 2007-11-08. Ezoterik preniká do neurónov na základe spolupráce s mozočkom, pomocou rezonancií preniká do 7. neurónových oblastí vo svojom tele a odtiaľ robí 7 ezoterických ciest, čo doteraz ezoterici nemohli praktizovať. Zvyčajne tak robili iba z jednej až dvoch neurónových oblastí.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo