Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Dvojník
Je produktom operácií magnetara v kozme. Magnetar je reálne popísaný objekt v kozme. Keď magnetar prechádza oblasťami kozmu, devastuje organickú hmotu a prinúti ju operovať psychicky na časticiach. Po odchodu magnetara z danej oblasti kozmu je možné, aby sa patologicky organizmus cez nezhubné bujnenie epitelových buniek dostal psychicky na častice. Nie je to čudné, keď magnetar pôsobil asi 100 miliónov rokov na organickú hmotu na planéte Zem. Ezoterik spozná tento patologický systém a napája sa na osoby s týmto poškodením a nepatologickým spôsobom trénuje na svojich neurónoch centrum na trvalý prienik na úroveň častíc.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo