Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Častice
Ezoterik sa postupným duchovným vývojom prepracoval meditáciami v neurónových oblastiach cez prvky periodickej tabuľky, potom cez atómy reálne existujúcich prvkov v kozme a potom až do častíc. Aby sa ezoterik prepracoval na časticovú úroveň, potrebuje výcvik do ezoteriky magnetaru. Ide o reálne popísaný objekt v astronómii. Je ako veľký kovový útvar chrliaci častice ho hlbočín kozmu. Ezoterik si vytvorí časticovú psychiku trvalým napájaním sa na osoby, ktoré majú vďaka nezhubnému bujneniu epitelových buniek na povrchu orgánov psychiku premiestnenú na častice. A to je vlastne základ a možnosť postupne spoznávať častice. A ezoterik spozná najmenšiu časticu pod názvom sklovitá kvapka. Je to najmenší možný objekt v kozme. Ide o desatinné číslo, ktoré má za desatinou čiarkou skoro nekonečný počet núl. Tento objekt je tak malý a jediný v tejto veľkosti, že v podstate je všade a väčšie objekty sú kombinácie a prepojenia väčších alebo menších skupín sklovitých častíc. Sklovité častice sú tak malé, že nemajú už klasické fyzikálne vlastnosti a ako jediné ich kozmos nedokáže zničiť. Majú teda parameter na večnosť. Túto výsadu nemá žiadny iný objekt v kozme (atóm, prvok, organická hmota, planéta). Tak isto aj drobnejších asi 12 druhov častíc nie sú na večnosť. Ide o častice pod názvom lievik, hadíky, praclíky, prskavky, farebné fľaky, iskričky, perličky, sklovité kocky, čierne kvapky a biele sklovité kvapky. Dokonca obrovské množstvo sklovitých bielych kvapiek (najmenšie objekty v kozme) tvoria gigantické sklovité diery. V kozme máme ešte ďalšie gigantické objekty ako sú čierne diery, biele diery, žiariace diery, pulzačné diery, špongiovité diery, anti čierne diery, anti čierne skrížené diery. V týchto dierach operujú iba častice a nie atómy a prvky. Ezoterik pri spoznávaní a definovaní časticového sveta vychádza z vedeckého bádania prvkov, atómov a časticového sveta. Ezoterik by mal mať minimálne prečítané základy kvantovej fyziky. V takomto prípade nebude mať bludné predstavy o svete častíc.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo