Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Zvierací spánok
Poznáme klasický ľudský spánok - cez deň bdelý stav, v noci zaspatie a spánok. U zvierat to takto nefunguje. Zvieratá pospávajú aj cez deň, aj počas noci. Na okolité podnety sa zobúdzajú, pospávajú a znovu zobúdzajú. Pokiaľ sa ľudský spánok v noci niekoľkokrát preruší a tieto prerušenia sú trvalé, tak sa mení ľudský spánok na zvierací. V ezoterike je možnosť cieľavedome prejsť počas viacerých rokov do zvieracieho spánku a to hlavne z dôvodu práce so snovým materiálom.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo